Dvoudenní putování po Vltavě

SP Praha charter, přístav Praha Holešovice, pronájmy bezprůkazových motorových lodí

ÚVOD  PLAVBA NA DEN  PLAVBA NA DVA DNY  KONTAKT

Dvoudenní vltavské putování s noclehem na lodi

Velké dvoudenní vltavské dobrodružství s noclehem v maríně Vltava Nelahozeves. Vydejte se na jedinečnou plavbu z Prahy Holešovic přes Roztoky, Úholičky, Libčice a Kralupy nad Vltavou až do Nelahozevsi, kde přenocujete ve stylové maríně Vltava, která se nachází v samém sousedství nelahozevského zámku. Druhý den se vydáte na zpáteční cestu proti proudu Vltavy zpět do Prahy. Nepotřebujete žádný průkaz ani zkoušky, vše vás naučíme. Super výlet plný zážitků a dobrodružství, který nadchne děti i dospělé.
Z hlediska covidu zcela bezpečné - na lodi jste sami - nehrozí žádné nebezpečí nákazy.

Objednat Vikinga na velkou dvoudenní plavbu

Loď Viking 1000

Britská kajutová loď pro 4-6 osob
Délka: 10m | Šířka: 3,6m | Ponor: 0,9m
Doporučená obsaditelnost: 4 osoby
Motor: stabilní diesel Betamarine, výkon 30kW
Dvě řídící stanoviště, 2x WC, 2x sprcha, kompletní kuchyń se sporákem a lednicí, dvě dvoulůžkové kajuty + 2 přistýlky
Trasa Praha - Nelahozeves a zpět, odplutí 11:00, návrat 16:00 h
Cena včetně paliva: 14 500,- Kč

Objednat Vikinga na velkou dvoudenní plavbu
Minimální posádka čítá 2 osoby, doporučená 4 osoby, maximální 6 osob. Pes či jiné domácí zvíře pouze po předchozím souhlasu. Objednávat plavby můžete kdykoliv během celého roku. Rádi Vám připravíme dárkové poukázky k narozeninám, svátku nebo třeba k vánocům. Platnost takto vystavené dárkové poukázky je dva roky, takže máte dostatek času na výběr termínu. Cena pronájmu 14 500,- Kč (cena včetně 21% DPH zahrnuje pronájem lodě a projeté palivo). Při předávce plavidla bude požadován vratný depozit 7 500,- Kč (spoluúčast na pojistkách). Změna trasy plavby není možná, bezprůkazové vedení plavidla je povoleno pouze v úseku Praha Holešovice - Nelahozeves.

Jak to všechno funguje

Je to tak jednoduché... Plujeme denně od začátku dubna do konce října. V následujícím kroku vyberete volný termín a objednáte plavidlo. Po úhradě obdržíte přístup do klientské sekce. Zde doporučujeme nastudovat veškeré předpisy a manuály. Ve smluvený den přijedete do přístavu (stačí cca 20 minut předem). Místo k parkování máte po dobu plavby zajištěné. Následuje vyřízení formalit a praktická ukázka plavidla se zácvikem. Poté již odplouváte vstříc novým zážitkům.

Viking 1000 nedaleko Libčic dojíždí jinou loď | Video lze v případě zájmu stáhnout zde.

Doplňková ustanovení:

K řízení plavidla v úseku Praha Holešovice - Nelahozeves není vyžadován průkaz Vůdce malého plavidla (oprávnění k řízení rekreačních lodí), předchozí zkušenosti s vedením plavidel jsou vítané. Plavební předpisy + podrobný itinerář obdržíte v elektronické formě ihned po úhradě objednávky. Minimální věk pro řízení lodě 18 let. Osoby řídící loď nesmí být pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek (nulová tolerance)! V případě urgentní potřeby si vyhrazujeme právo nasadit na zážitkovou plavbu i jiné plavidlo stejné nebo vyšší kategorie. Změna trasy plavby není možná. Minimální posádka čítá 2 osoby, pes či jiné domácí zvíře pouze po předchozím souhlasu. Všeobecné podmínky pro zapůjčení lodě v režimu "Kapitánem na dva dny" naleznete zde

Trasa dvoudenní plavby:

Mapa dvoudenní plavby z Prahy do Nelahozevsi      Obytné motorové lodě Patricia a Viking

Objednat loď Viking na dvoudenní plavbu

ÚVOD  PLAVBA NA DEN  PLAVBA NA DVA DNY  KONTAKT

SP Praha s.r.o., provozovna Komunardů 43, Praha 7, Holešovice. Tel.: 281 932 666, rezervace@lodnipujcovnapraha.cz