Jednodenní pronájem motorové lodě

SP Praha charter, přístav Praha Holešovice, pronájmy bezprůkazových motorových lodí

ÚVOD  PLAVBA NA DEN  PLAVBA NA DVA DNY  KONTAKT

Kapitánem na den • Z Prahy do Roztok a zpět

Originální rodinný výlet dlouhý tak akorát. Půjčíme vám motorovou kajutovou loď pro 2 až 4 osoby a vy si užijete s rodinou či partou přátel jedinečný výlet do Roztok. Nepotřebujete žádný průkaz ani zkoušky. Předchozí zkušenosti rovněž nejsou třeba, vše vás naučíme, manuály dodáme elektronicky předem, a tak po krátkém zacvičení vyplujete na Vltavu jako nefalšovaní kapitáni. S elegancí zvládnete proplout i zdymadlem v Podbabě. Netradiční zábava pro malé i velké námořnice a námořníky. Nečekané zážitky které nadchnou malé i velké v absolutním bezpečí - na lodi jste sami, nehrozí žádné nebezpečí nákazy.

Objednat Patricii na jednodenní plavbu

Loď Patricia Sjans

Holandská kajutová loď pro 4 osoby
Délka: 7,5m | Šířka: 2,8m | Ponor: 0,85m
Doporučená obsaditelnost: 2-4 osoby
Motor: stabilní diesel Mitsubishi, výkon 25kW
Kormidelna polokabrio, chemické WC, malý vařič, nádobí
Trasa Holešovice - Roztoky a zpět, odplutí v 10 h, návrat v 16 h
Cena včetně paliva: 5 000,- Kč

Objednat Patricii na jednodenní plavbu

Minimální posádka čítá 2 osoby, doporučená 2 - 4 osoby, maximální 4 dospělé osoby + dítě. Pes či jiné domácí zvíře pouze po předchozím souhlasu. Objednávat plavby můžete kdykoliv během celého roku. Rádi Vám připravíme dárkové poukázky k narozeninám, svátku nebo třeba k vánocům. Platnost takto vystavené dárkové poukázky je dva roky, takže máte dostatek času na výběr termínu. Cena pronájmu 5000,- Kč (cena včetně 21% DPH zahrnuje pronájem lodě a projeté palivo). Při předávce plavidla bude požadován vratný depozit 5 000,- Kč (spoluúčast na pojistkách). Změna trasy plavby není možná, bezprůkazové vedení plavidla je povoleno pouze v úseku Praha Holešovice - Roztoky.

Jak to všechno funguje

Je to tak jednoduché... Plujeme denně od začátku dubna do konce října. V následujícím kroku vyberete volný termín a objednáte plavidlo. Po úhradě obdržíte přístup do klientské sekce. Zde doporučujeme nastudovat veškeré předpisy a manuály. Ve smluvený den přijedete do přístavu (stačí cca 10 minut předem). Místo k parkování máte po dobu plavby zajištěné. Následuje krátké vyřízení formalit a praktická ukázka plavidla se zácvikem. Poté již odplouváte vstříc novým zážitkům.

Patricia připlouvá zpět do Prahy | Video si lze v případě zájmu stáhnout zde.

Doplňková ustanovení:

K řízení plavidla v úseku Praha Holešovice - Roztoky není vyžadován průkaz Vůdce malého plavidla (oprávnění k řízení rekreačních lodí). Plavební předpisy + podrobný itinerář obdržíte v elektronické formě ihned po úhradě objednávky. Minimální věk pro řízení lodě 18 let. Osoby řídící loď nesmí být pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek (nulová tolerance)! V případě urgentní potřeby si vyhrazujeme právo nasadit na zážitkovou plavbu "Na den s kapitánem" i jiné plavidlo stejné nebo vyšší kategorie. Všeobecné podmínky pro zapůjčení lodě v režimu "Na den kapitánem" naleznete zde

Trasa jednodenní plavby:

Mapa jednodenní plavby z Prahy do Roztok      Obytná motorová loď Patricia Sjans

Objednat loď Patricia na jednodenní plavbu

ÚVOD  PLAVBA NA DEN  PLAVBA NA DVA DNY  KONTAKT

SP Praha s.r.o., provozovna Komunardů 43, Praha 7, Holešovice. Tel.: 281 932 666, rezervace@lodnipujcovnapraha.cz