Výletní plavby z Holešovic

Přístav Praha Holešovice • Hodinové výletní plavby • Libeň • Troja • Stromovka

ÚVOD  NA DEN  NA DVA DNY  NA HODINKU  VÝLETNÍ LOĎ  KONTAKT

Hodinové výletní plavby z Prahy Holešovic

Okružní hodinová plavba vede po trase, po níž vás nesveze žádná jiná pravidelná výletní loď. Vydejte se za poznáním ne úplně známých koutů Prahy. Proplujeme holešovickým přístavem a vnoříme se do slepých ramen Vltavy tvořících Libeňský poloostrov, kde navštívíme svérázné hausbótové kotviště, tzv. Starou plavbu. Stará plavba svým svébytným charakterem uchvátila i filmové tvůrce, natáčel se tu např. film U mě dobrý, Setkání v Praze, s vraždou nebo populární seriál Na vodě. Pak se vrátíme na řeku, mineme jediný funkční maják na Vltavě a poplujeme obdivovat Trojský most i Trojský plavební kanál, který vede okrajem Stromovky. Netradiční zážitek pro malé i velké.

Objednat hodinovou výletní plavbu z Holešovic

Pravidelné výletní plavby z Holešovic

V provozu od 20.4. do 20.9.2020, délka plavby 60 minut, vhodné pro všechny věkové kategorie
Jízdní řád: pondělí až čtvrtek odplutí ve 14:30 a 16:00 h, pátek + sobota odjezd ve 13:00 h, neděle odjezdy ve 13:00, 14:30 a 16:00 h.
Cena: dospělý 250,- Kč, dítě od 3 do 15 let 150,- Kč, děti do 3 let zdarma. Přeprava zvířat vyloučena s výjimkou privátních plaveb.
Možnost pronájmu celé lodě (privátní plavba pouze pro vás) za 2 500,- Kč (kapacita 12 os., přeprava psů povolena, nutno objednat předem).
Na lodi je k dispozici WC + tekoucí voda, volné připojení na WiFi a lodní bar (limo, káva, pivo, víno, sušenky apod.)
Lodní lístky je možné zakoupit POUZE v předprodeji!

Objednat hodinovou výletní plavbu z Holešovic

Podrobné info o výletní plavbě

Na výletní plavby jsou nasazována plavidla Viking a Selene. Po vyplutí si mohou děti pod dozorem našeho kapitána na přehledných úsecích řeky vyzkoušet řízení plavidla. Veškeré lodní lístky je třeba zakoupit předem v předprodeji. Případné platby na lodi jsou možné pouze platební kartou na terminálu plavidla. Lodě jsou připravené plout i při nepřízni počasí. Délka plavby 60 minut, lodní lístky zakoupené v předprodeji jsou přebukovatelné.

Hodinová výletní plavba z Holešovic je super zážitkem | Video lze v případě zájmu stáhnout zde.

Doplňková ustanovení:

Trasa výletní plavby: Přístav Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Trojský most - Stromovka - Praha Holešovice. Jízdní řád výletních plaveb ve formátu pdf je ke stažení zde

.

Jízdní řád pro plavební sezónu 2020
Mapka trasy hodinové výletní plavby z Holešovic

ÚVOD  NA DEN  NA DVA DNY  NA HODINKU  VÝLETNÍ LOĎ  KONTAKT

SP Praha s.r.o., provozovna Komunardů 43, Praha 7, Holešovice. Tel.: 281 932 666, rezervace@lodnipujcovnapraha.cz
Aktuální všeobecné obchodní podmínky naleznete zde, Reklamační řád půjčovny lodí naleznete zde.